حمایت از کالای ایرانی (سال جهش تولید)

تجهیزات آشپزخانه صنعتی آگرین طبخ آرا فست فود گرمکن غذا سردخانه صنعتی دیگ چلوپز بخارپز صنعتی ظرفشویی صنعتی لوازم آشپزخانه استیل

021-88284023
مشاوره طراح و سازنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی مدرن ، فست فود ، سالاد بار ، سردخانه ها و تجهیرات بیمارستانی و آزمایشگاهی

گرمکن غذا پرسنلی شرکت طبخ آرا "warmer food"

گرمکن غذا پرسنلی اتوماتیک مدل گرمکن غذا صنعتی شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی طبخ آرا درظرفیتهای مختلف (90.80.70.60.50.40.30.20.10 ،100 ،200.150 و 300 الی 1000 نفره ) با کاربری گرم نمودن غذای سرد و همچنین گرم نگهداری غذا درانواع ظروف مختلف به صورت کاملا استریل و بهداشتی در کلیه ارگانها و نهادی دولتی و خصوصی از قبیل ادارات ،مدارس ،بانکها ،شرکتها ،دانشگاه،کارخانها و ... به صورت ابعاد سفارشی در دو مدل گازی و برقی ترموستاتیک اتوماتیک با تکنولوژی مختلف و با تنوع متریال تولید میگردد . قابل ذکر است کلیه محصولات این شرکت دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد و در صورت خرید محصولات به مدت یک هفته تست رایگان بابت تامین خاطر مشتری از خرید محصول با کیفیت به جهت مشتری مداری از سوی این شرکت ارائه میگردد . 

ایران کد ( شناسه ملی تولید ) گرمکن غذای پرسنل شرکت آگرین طبخ آرا : 3752510946530001

از جمله مزایا گرمکن غذا شرکت طبخ آرا میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

- گرم کردن و گرم نگهداری غذا به صورت بهداشتی در محیط کار و با قابلیت شستشو دستگاه

-  عدم سوختن و ته گرفتگی غذا در مدت زمان استفاده از دستگاه این شرکت

– عدم اتلاف وقت پرسنل هر ارگان بابت سر زدن مکرر به غذا در زمانهای مختلف

- بهینه سازی مصرف انرژی به دلیل عایقبندی مناسب دستگاه و کاهش مصرف انرژی حدود 80 درصد کمتر از مایکروفر

- عدم استفاده از اشعه های سرطانزا مایکروفر جهت گرم نگهداری غذا 

- کاربری راحت دستگاه و با قابلیت چیدمان مناسب ظروف غذا در دستگاه این شرکت

- انتخاب سیستم گرمایش گرمکن با مشتری به صورت گازی یا برقی یا گازی و برقی

- قابلیت جابجایی آسان دستگاه و ایجاد تراز مناسب دستگاه با پایه های ریگلاژی

- قابلیت افزایش ظرفیت غذا با کاهش و افزایش تعداد طبقات کشویی

- قابلیت دوام و ماندگاری بالا حدود 90 درصد راندمان بالاتر از مایکروفر

- یک هفته تست رایگان جهت اطمینان از خرید کالای با کیفیت

- تجهیز بیش از 2000 مجموعه دولتی و خصوصی طی رزومه کاری دو دهه اخیر

 ویژگیهای منحصر به فرد گرمکن غذا شرکت طبخ آرا

دارای بدنه از ورق استنلس استیل AISI 304 تایید شده وزارت بهداشت
دارای بدنه عایقبندی جهت جلوگیری از پرت انرژی و انتشار حرارت
دارای توزیع یکنواخت حرارت در سراسر محفظه کابین
قابلیت قرار دادن کلیه ظروف استیل ،شیشه پیرکس ،ظرف یکبار مصرف و ... جهت گرم کردن
کلیه گرمکنهای شرکت طبخ آرا قابلیت گرم کردن غذای سرد و همچنین قابلیت گرم نگهدارنده غذا میباشند .
طبق سفارش با درب استیل یا درب شیشه ای ساخته میگردد.
طبق سفارش به صورت ثابت و متحرک ( با چرخ ) نیز تولید میگردد
طبق سفارش به صورت گازی یا برقی نیز تولید میگردد
قابلیت قرار گرفتن سینی تخت جهت قراردادن انواع ظروف پرسنل و همچنین لگن بن ماری استیل
گرمکن برقی با تکنولوژی فن المنتی(جهت گردش دمای داخل محفظه به صورت یکسان) و ترموستات دیجیتال(جهت بهینه سازی مصرف انرژی) به صورت سفارشی نیز تولید میگردد.

مقاله درخصوص انتخاب مناسب و مبنای قیمت گرمکن صنعتی غذا در محیط اداری برای پرسنل توسط شرکت آگرین طبخ آرا:

مبنای قیمت گذاری دستگاه گرمکن غذا برقی عبارت است از بدنه با روکش خارجی استیل که روی اسکلت شاسی مستحکم قرار دارد و دارای عایقبندی کامل پشم سنگ جهت چلوگیری از پرت انرژی و دارای طبقات مشبک جهت انتقال حرارتی یکسان در سراسر کابین میباشد همراه با المنت مناسب و ترموستات و سیم کشی با سیم نسوز و همچنین هزینه دستمزد کارگر و تولید شامل میگردد.

مبنای قیمت گذاری دستگاه گرم کن غذا گازی عبارت است از بدنه با روکش خارجی استیل که روی اسکلت شاسی مستحکم قرار دارد و دارای عایقبندی کامل پشم سنگ جهت جلوگیری از پرت انرژی و دارای طبقات مشبک جهت انتقال حرارتی یکسان در سراسر کابین میباشد همراه با یک عدد کلکتور مانیسمان ورودی گاز و یکعدد شیر گازی ترموکوپل دار پیلوت دار فندک دار استاندارد بین المللی CE اروپا  و یکعدد برنر حرارتی استیل و همچنین هزینه دستمزد کارگر و تولید شامل میگردد.

سه نکته بسیار مهم در انتخاب و خرید گرمکن غذا :

1- استفاده از شیر گازی ایتالیایی ترموکوپل دار پیلوت دار فندک دار با نشان استاندارد بین المللی CE اروپا در گرمکن غذا صنعتی گازی شرکت آگرین طبخ آرا باعث میگردد در هنگام قطع و وصل شدن گاز مانع از ایجاد حوادث انفجار و آتش سوزی در کارگاه یا ادارات و شرکتها و مدارس و سایر ارگانهای متقاضی دستگاه گرم کن میباشد .

2- استفاده از دستگیره درب صنعتی جهت باز و بسته کردن متعدد درب گرمکن صنعتی شرکت آگرین طبخ آرا میباشد. نکته حائز اهمیت با توجه به اینکه در طول روزچه در موقع بارگذاری ظروف غذا داخل دستگاه و چه در زمان برداشتن غذای گرم درب گرمکن غذا بارها باز یا بسته میگردد نباید از دستگیره یخچالی که از عمر مفید کمی حدود 4 الی 9 ماه دوام ندارند استفاده نمود و قابل ذکر است هزینه های تحمیلی سرویس و خدمات بابت تدارک و نصب مجدد آن به مشتری وارد میگردد . از این رو شرکت آگرین طبخ آرا به سبب ایجاد اطمینان خاطر و مشتری مداری دستگیره های خود را به مدت 20 سال گارانتی مینماید .

3- اشتباه بزرگ درخواست  گرمکن غذا صنعتی با شیر گازی اتوماتیک که از سوی برخی تولید کنندگان به مشتری تحمیل میگردد. قابل ذکر است برای گرم کردن غذا داخل ظروف در محیط گرمکن صنعتی به هیچ عنوان از شیر گازی اتوماتیک مناسب نمیباشد بلکه برای پخت کیک و شیرینی در قالب کیک بدون درب نیاز به پف کردن و بالا آمدن کیک و شیرینی بکار میرود و همچنین در بالاتر از یک دمایی به طور مثال 190 درجه روی کیک کز نخورد از شیر گازی اتوماتیک استفاده میگردد ولی برای گرمکن غذا صنعتی که غذا ها در ظروف درب بسته داخل کابین گرم گرمکن قرار میگیرد فقط گرم و گرمتر میگردد .

استفاده از گرمکن غذا صنعتی با شیر گازی اتوماتیک جز اینکه هزینه های بسیار گران تحمیل مشتریان میدارد بلکه هزینه های ماهیانه و سالیانه مکرربابت تعمیرات نگهداری و سرویس و ایاب ذهاب های(حدود 2 میلیون تومان) را در طول کاربری دستگاه به مشتریان به سبب استهلاک در قطع و وصلهای مکرر که هیچ کاربرد و مزیت خاصی ندارد به مشتریان تحمیل مینماید .

توجیه علمی و مفهومی عدم کارایی شیر اتوماتیک گازی روی گرمکن غذا صنعتی :

برای داشتن احتراق مناسب و ایجاد گرما در داخل محفظه گرم کن صنعتی می بایست از ترکیب سوخت (گاز شهری یا گاز کپسولی) با اکسیژن هوا که از طریق سوراخهای متعدد در داخل محفظه کابین دستگاه گرمکن ایجاد شده است انجام شده است لذا دمای داخل کابین بالا رفته و گرمای مازاد همراه با مونو اکسید اضافی که از احتراق ناقص طبیعی از سوراخهای قسمت اگزوز دستگاه خارج میگردد لذا با توجه به قطعه بدون کاربرد شیر گازی اتوماتیک روی دستگاه که با بالا رفتن دمای کابین باعث خاموش شدن دستگاه میگردد و بلافاصله به لحاظ سوراخهای متعدد جهت ورود اکسیژن هوا به داخل کابین دما پایین آمده و مجددا دستگاه روشن میگردد پس عملا هیچ توجیه منطقی وجود نداشته و کار بیهوده ای همراه با هزینه های بالاسری گران قیمتی به مشتریان متحمل میگردد .

همچنین قابل ذکر است غذای پرسنل در ظروف درب بسته داخل محفظه گرمکن صنعتی قرار میگرد و با بالا رفتن دما به هیچ عنوان آب داخل ظروف تبخیر نخواهد شد و نمیسوزد بلکه با بالا رفتن دمای محیط گرمکن غذاها گرم و گرمتر میگردد .

تنوع محصولات گرمکن غذا شرکت طبخ آرا :

{در صورت نیاز به هر یک از محصولات زیر روی متن مورد درخواست کلیک فرماید}

گرمکن غذا تا ظرفیت 10 نفره 

گرمکن غذا تا ظرفیت 20 نفره

گرمکن غذا تا ظرفیت 30 نفره 

گرمکن غذا تا ظرفیت 50 نفره

گرمکن غذا تا ظرفیت 70 نفره

گرمکن غذا تا ظرفیت 100 نفره

گرمکن غذا تا ظرفیت 150 نفره

گرمکن غذا تا ظرفیت 200 نفره

گرمکن غذا با ظرفیت بیش از 200 نفر تا 1000 نفر

گرمخانه گرم و مرطوب ایستاده 

کانتر گرم با لگن بنماری خط توزیع غذا سلف سرویس

 گرم کن غذا ترکیبی با اجاق گاز (محصول جدید)

 لیست قیمت گرمکن غذا

توجه توجه***همچنین از جمله محصولات پرفروش و متناسب با محیط پرسنلی و اداری که نیاز اکثر مشتریان شرکت طبخ آرا را تکمیل مینماید شامل انواع آبسردکن صنعتی و آبگرمکن و سماورهای گازی یا برقی و یخچال صنعتی و تجهیزات ماشین ظرفشویی صنعتی یا میز کار استیل وسینک صنعتی و انواع آبچکان صنعتی اشاره کردد***توجه توجه

{در صورت نیاز به هر یک از محصولات زیر روی متن مورد درخواست کلیک فرماید}

آبسردکن صنعتی تمام استیل
سماور صنعتی
یخچال صنعتی
ترولی سرویس و جمع آوری ظروف
ماشین ظرفشویی صنعتی
میز کار استیل و سینک صنعتی
آبچکان صنعتی 

اجاق ترموکوپل دار خطی

با توجه به توضیحات تکمیلی که در بالا و صفحات دیگر مطالعه خواهید فرمود از مشتریان محترم دعوت میگردد جهت دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق تماس با کارشناسان این شرکت و همچنین بازدید تجهیزات در فضای دفتر تهران یا کارگاه تولیدی واقع در کرج به  قسمت تماس با ما مراجعه فرماید .

سفارش گرمکن غذا

لطفا جهت درج سفارشات خود به این شرکت میتوانید از طریق بارگذاری اطلاعات خود موارد ذیل را کامل و نسبت به ارسال فرم خود اقدام فرماید تا در اسرع وقت همکاران این شرکت اقدام نمایند .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی طبخ آرا می باشد.